Moderné kuchyne

Tu si môžete pozrieť našu prácu

Kuchyňa v Nitre - Šúdol

Štýlová oblá kuchyňa s vysoko-lesklými striekanými dvierkami a kompaktnou pracovnou doskou so zapusteným drezom presne na mieru.  

Kuchyňa v Nitre - Nová Nitra

Štýlová kuchyňa v tvare L v lesklom prevedení vkusne doplnená o stôl v dekore Dub Halifax s čiernou kovovou podnožou presne na mieru. 

Kuchyňa v Nitre - novostavba Podhorany

Štýlový novinka pre rok 2020 Uhlová šedá v kombinácií s Dub Bordeaux a Supermat čierny. Otváranie dverí cez zafrézovaný profil v tvare J v čiernej matnej farbe doplnený o podsvietenie pracovnej dosky. 

Kuchyňa v Nitre - Čerešňový vrch

Biela lesklá kuchyňa v kombinácií s dubovým drevo-dekorom Dub Halifax tabakový spolu s ostrovčekom so zabudovanou vinotékou. Kuchyňu sme vyrobili spolu s kompletným zariadením do novostavby. 

Kuchyňa v Nitre - novostavba Nitrianske Hrnčiarovce

Rozmermi veľká, ale za to vkusná kuchyňa v kombinácií krémových dvierok s čiernymi matnými úchytkami, tmavej betónovej dosky a s obkladom v obľúbenom dekore Dub Lancelot. 

Kuchyňa v Nitre - Zobor

Biela lesklá kuchyňa v kombinácií s dubovým drevo-dekorom a s ostrovčekom s drevenou doskou ako jedálenský pult so stropným digestorom presne na mieru. 

Kuchyňa v Bratislave - Koliba

Kombinácia bielej lesklej s pracovnou doskou a zástenou v betónovom prevedení. Vychytávkami tejto kuchyne sú barový pult v drevodekore spájaný pod 45° uhlom či výsuvný digestor priamo z pracovnej dosky. 

Kuchyňa v Nitre - Zelené Dvory

Kompaktná kuchyňa do 2izbového bytu v Nitre v projekte Zelené dvory.  Kuchyňa kombinuje dekory bielu matnú a lávovú šedú, doplnená o štýlové LED osvetlenie. Kuchyňa bola súčasťou kompletného zariadenia bytu od nás na mieru.

Kuchyňa v Bratislave - projekt NIDO

Štýlová kombinácia drevodekoru Dub Hamilton a bielej matnej spolu s betónovou pracovnou doskou a zástenou. Kuchyňu vkusne dopĺňa pult so špeciálnou kovovou podnožou.

Kuchyňa v Nitre - Klokočina

Šikovná kuchyňa do malého priestoru do bytu v Nitre na Klokočine. Bola použitá trendy kombinácia dekorov Dub Hamilton a Vesmírna Śedá.